hümeyra çetin günaydın

Hümeyra ÇETİN GÜNAYDIN

Kurucu Avukat

İstanbul Barosu

Sicil No: 40927

Telefon: +90 212 539 29 13

Mail: humeyra.cetin@cetinpartners.com

Eğitim
Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi (2009)

Europa-Institut, Universität des Saarlandes Avrupa Hukuku ve Uluslararası Hukuk Yüksek Lisans (2012)

Yabancı Dil
İngilizce

Fransızca

Uzmanlık Alanları

  • Ticaret ve Şirketler Hukuku
  • Sağlık Hukuku
  • İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
  • İdare ve Vergi Hukuku
  • Tüketici Hukuku
  • Sözleşmeler Hukuku
  • Yabancılar Hukuku

Hümeyra ÇETİN GÜNAYDIN , 2014 yılında ÇETİN&PARTNERS Hukuk Bürosu’nun kurucusu olmuştur

Aynı zamanda Av. Hümeyra ÇETİN GÜNAYDIN; Ticaret ve şirketler hukuku, yabancılar hukuku, sağlık hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Tüketici Hukuku, Sözleşmeler Hukuku Yabancılar Hukuku konularında uzmanlaşmış olup, ayrıca yerli ve yabancı şirketlerde üst düzey yöneticilik ve hukuk müşavirliği görevini sürdürmektedir.

HAKKIMIZDA

Avukat Hümeyra Çetin Günaydın öncülüğünde kurulan Çetin&Partners Hukuk Bürosu, dinamik kadrosu ile, Türk ve yabancı kişi, kurum ve şirketlere yönelik olarak, tüm Türkiye’de ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Büromuz Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Sağlık Hukuku, Yabancılar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında hukuki ihtilafların çözümlenmesinde müvekkillerine destek olmaktadır.

Bu çerçevede büromuz, müvekkillere yönelik sürekli hukuki danışmanlık hizmetleri ile, çalışma alanlarımız içerisinde yer alan konularda yurt içi ve yurt dışı dava ve her türlü hukuki ihtilaflarda, mahkeme, tahkim, arabuluculuk veya idari işlem süreçlerinde ve tüm temyiz mahkemelerinde yasal temsil, hukuki danışmanlık ve savunma hizmetlerini üstlenmektedir.

1972 senesinden bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak faaliyet gösteren Avukat Nevzat Çetin’in ışık tuttuğu bu yolda adalet ve güven duygusuyla ilerlemekteyiz.

Çalışma kültürümüz ve değerlerimiz üzerine inşa edilen, kurumsal ve sürdürülebilir bir yapı oluşturmak ve müvekkillere dönük yüzünü güncellenen hukukun gereklerine hızla cevap verecek şekilde geliştirebilmek için yeniden yapılanmıştır.

İLKELERİMİZ

Çetin&Partners Hukuk Bürosu olarak temel ilkemiz; hukukun üstünlüğünü gözeterek, müvekkillerimizin gizli ve kişisel alanlarına saygı duyarak, tecrübeye dayalı bir şekilde hukuki çözümler üretmek ve hayata geçirmektir.

Avukatlarımız güncel mevzuatları günü gününe takip ederek ve tüm dünyada yaşanan hukuki gelişmelerin izini sürerek her zaman en güncel şekilde müvekkillerimize destek olmaktadır. Büromuz, müvekkillerin tüm hukuki ihtiyaçlarının en hızlı ve en verimli şekilde sonuca ulaştırılması amacıyla üst düzey kalitede hukuki hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Müvekkillerimizi en doğru şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflerken aynı zamanda verimli ve kaliteli bir hizmet sunma amacı gütmekteyiz. Bu gaye ile hareket eden büromuz, müvekkillerinin hukuki sorunlarını benimseyerek sonuç odaklı ve pratik yaklaşımlarla en kısa sürede en doğru sonuca ulaşmayı kendine hedef edinmiştir.

Büromuzun çalışma alanları doğal bir süreç içerisinde genişlerken, stratejimiz; uluslararası bakış açısına sahip, ticari işlemler çerçevesinde her alanda çalışabilecek avukatlar yetiştirmek üzerine kurulmuştur. Bu vizyonla gelişen büromuz, hızla değişen piyasa dengelerine ayak uydurarak, mevcut birikimini yeni faaliyet alanlarına taşımaktadır.

Çetin&Partners Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize Türkçe, İngilizce ve yardımcı tercüme hizmetleriyle diğer dünya dillerinde hizmet sunmaktayız.