Netmaster ebeveyn kontrolü

Etiket : netmaster ebeveyn kontrol ayarları

İnternet Erişimi 1 25 Mayıs K Bölge internet altyapısının güçlenmesi için neler yapılabilir? İnternet Erişimi 0 4 Kasım Benzer konular Altyapıyı köküne kadar kullanmak VDSL altyapıdan fiber internet bağlatma İnternet altyapısının kaç Mbit desteklediğini öğrenme Fiber internet altyapısını her firma kullanabiliyor mu?

NetMASTER CBW-383Z4 Port Yönlendirme

Bölge internet altyapısının güçlenmesi için neler yapılabilir? Yeni konular O. Masaüstü Bilgisayarlar. Almanya'dan Bilgisayar Parçaları Getirtilebilir mi? Cessase 6 dakika önce Mesaj: 0. Web'den Alışveriş. Gökenzi 7 dakika önce Mesaj: 1. AMD Reward kodları çalışıyor mu? Sylveon 10 dakika önce Mesaj: 2. Oyun Teknik Destek. Diğer Donanımlar. Virüsün Silindiğinden Nasıl Emin Olunur? F1X3R 12 dakika önce Mesaj: 1. Overclock ve Soğutma. Anakartın desteklemediği RAM kullanılırsa ne olur? Vinnie Paul Az önce. Sylveon Az önce. Kullanc adnz ve yeni parolanz yaznz.

 1. Popüler Konular!
 2. iphone müzikleri arabada dinleme!
 3. Modem üzerinden site ve ya oyun engellemek | Burak KARAPINAR Blog;
 4. iphone 7 Plus whatsapp casus.
 5. facebook şifre kırma sözlü anlatım.
 6. İnternet Altyapısından Site Engelleme Uydunet NetMaster;

Eski parolanz yaznz. Uygula butonunu tklaynz. Ayn sayfadan modeminizin fabrika ayarlarna dnmesini de salayabilirsiz. Bunun iin aadaki admlar izlemeniz yeterlidir. Modemin Bridge modda almaya baladndan emin olmak iin, Temel sayfas kurulum ayarlar, DHCP ve yedekleme gibi konular iermektedir. CPE, bazen bilgisayar iin kullanlabilecek bir baka terimdir.

MAC adresleri her bilgisayar iin ayr ve sabit olduundan Modem bal her bir bilgisayar MAC numaralarndan bu ekilde tanyarak ayrt ediebilirsiniz. CBWZ4, saniyeye kadar Fabrika ayarl kiralar, temin eder ve bu srede bal olan bilgisayar ak kald srece sre bitimlerinde kendini otomatik olarak yeniler.

Bilgisayarnzda istediiniz klasrn iine kaydediniz. Kaydettiiniz ayarlar geri yklemek iin yine bu sayfada bulunan Gzat butonunu tklaynz ve dosyay seiniz. Geri Ykle butonunu tklaynz. Byle bir durumda eriim iin aadaki admlar izlemeniz yeterli olacaktr. DDNS Servisi alannda www. Edindiiniz kullanc bilgilerini girin ve Uygula butonunu tklayn.

Bunlar yazlm temelli olacandan, bu sayfa zerinden yazlm gncelleme ilemi yaparak modeminizin yazlmn son srme ykseltebilirsiniz.

Aramaları Yönetin

Bunun iin arayzde ve aada belirtilen admlar uygulamanz yeterlidir. Balat butonuna tklaynz.

Gncelleme ilemi yaklak 1 dakika srecektir. Tamamlandnda Reboot butonuna tklaynz. Modeminizi gncel yazlmla kullanmaya balam olacaksnz. Uyar: Deiikliklerin geerli olmas iin modeminizi yeniden balatmanz gerekir. Bu sayfa, CBWZ4n baz gelimi zelliklerini etkin veya devre d etmenizi salar. Kullanmak istediiniz seenei iaretleyiniz ve Uygula butonunu tklayarak zellikleri etkinletiriniz.

Bu zellik aktif edildiinde darndan gelen ping taleplerini cihaznz cevaplamayacak ve bylece a geidiniz sakl kalm olacaktr. Bu zellii, Internet zerinden canl yaynlarn izlenmesi amac ile etkinletirebilirsiniz. Uygula butonuna tklaynz. Bu bilgisayarlar kendi LAN blgesinde birbirleri ile hala grebilirler ve veri alveriinde bulunabilirler. Cihazn IP Filtreleme zelliini aktif hale getirmek zere Etkin kutucuunu seerek, Uygula butonuna basnz.

 1. whatsapp casusluğu;
 2. bir telefonu nasil takip ederim?
 3. samsung servis takip gaziantep?
 4. İnternet Altyapısından Site Engelleme Uydunet NetMaster - Technopat Sosyal.
 5. Uydunet ebeveyn kontrolü.
 6. samsung note 7 google arama gecmisi silme.

Port Filtreleme sayfasn kullanarak yerel anza bal olan bilgisayarlarn veri paketini gndermesini istemediiniz hedef port aralklarn belirleyebilirsiniz. Bu portlardan birine Port filtrelemeyi etkinletirmek zere her aralk iin Balang Portu ve Biti Portu bilgilerini giriniz. Daha sonra aa doru seilebilen menden protokol eklini seiniz. Etkin kutucuunu seerek, Uygula butonuna basnz.

İnternet Altyapısından Site Engelleme Uydunet NetMaster

Yalnz bir portun kapatlmas isteniyorsa, balang ve biti portlarna ayn deeri giriniz. Bu zellikle dardan saldrlara maruz kalmanz engellenmi olmaktadr. Ancak baz durumlarda dardan bir PCnin sizin yerel anzda bulunan bir PCye, sizin belirlediiniz ekilde balanmasn isteyebilirsiniz. Ynlendirme sayfas zerinden aada tarif edildii ekilde Port Ynlendirme ilemleri yapabilirsiniz.

Cep Telefonunuzu ya da Tabletinizi Takip Etmenin En İyi Yolu

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Bende sizinle aynı modemi kullanmaktayım. CBWV modemde port yönlendirme işlemini nasıl yapabilirim? IPv4 Yarat butonuna tıklayınız. Ancak bazı durumlarda dışarıdan bir PC'nin sizin yerel ağınızda bulunan bir PC'ye, sizin belirlediğiniz şekilde bağlanmasını isteyebilirsiniz.

Internal Dahili Port Ynlendirme 1. IPv4 Yarat butonuna tklaynz.

Lokal IP adresi ksmna modeme bal olan istemcinin bilgisayarn IP adresini yaznz. Lokal Balang ve Biti Port adresleri ksmna ynlendirilmek istenen port adresini yaznz. Harici Balang ve Biti Port adreslerine ayn ekilde ynlendirilmek istenen port adresi yaznz. Ynlendirmek istenen port adresinin Protokoln seiniz.

Tanm ksmna herhangi bir aklama yaznz. Etkin alann Ak olarak seiniz. External Harici Port Ynlendirme 1. Etkin alann Ak olarak seiniz ve Uygula butonuna tklaynz. Ayrca belirli port numaralarna gelen isteklerin web, FTP veya e-posta sunucular gibi hizmetlere ulamasn ve bylece genel nternet zerinden eriilebilmesini salayabilirsiniz.

Netmaster ebeveyn kontrolü

Sk kullanlan port saylarnn tablosunu da buradan edinebilirsiniz. Baz zel uygulamalarn dzgn alabilmesi iin ift ynl trafie sahip belirli port numaralarna ihtiyalar vardr. Video konferans, ses, oyun ve baz mesajlama programlar bu tr zel ayarlar gerektirebilir.

Güvenli İnternet

Port tetikleme zellii, uygulamay balattnz anda ynlendirmeyi otomatik yapan faydal bir zelliktir. Port tetikleme yapmak iim aadaki admlar uygulamanz yeterli olacaktr. Bunu kolay yapmanız için modem sizin için buluyor. Burada saat ayarlama kısmında hangi saat aralıklarında hedef yazılan mac adreslerinin girmesi engellensin mantığı var bana kalırsa. Buna göre sizin girdiğiniz saat aralıklarına ve hedef Mac adreslerine göre tamamen erişim engellenir. Ancak dikkat etti iseniz bir altta URL ekleme kısmı mevcut burada da, sanırım buraya yazdığınız adresler engelleme haricinde tutalacak.

Mesela oraya google. Soruda istediğiniz uyuglamayı ise MAC Filtreleme ile yapılabilir. Modem üzerinden isterseniz sadece sizin girdiğiniz Mac adresleri internete erişir veya sadece girilen Mac adresleri engellenir. Bunu siz belirleyebilirsiniz. Kapat Gönder.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web