Ebeveyn denetimi iphone

Safari Ebeveyn Kontrolü Nasıl Ayarlanır? Nasıl Kapatılır?

Mac101: Ebeveyn Denetimleri nasıl kullanılır? (Çocuk kilidi)

Çoğu ebeveyn çocuklarının bazı önemli e-postaları silmek zorunda büyük daha düzenli olur. Başka bir çok sinir bozucu ebeveyn bu kısıtlamalar ile her zaman bunları devre dışı varsayılan ayarlara geri döner bir sorundur.

Ebeveyn Kontrolü - Çocukları Nasıl İzlersiniz

Bu istediğin zaman sen sadece kısıtlamalar açıp kapatamazsınız anlamına gelir. Yine o tüm süreç boyunca gitmek zorundayım.

Ama görüldüğü gibi Apple ile doğana kadar öyle etkinleştirmek çok zor değildir bir tarih veya kapama, biz biraz bu dezavantaj ile uğraşmak zorunda. IOS yeni sürümleri ile elma içinde belirli bir app Aygıtınızı kilitlemek sağlayacak güdümlü erişim olarak bilinen yeni bir özellik eklemiştir. Bu daha önce görmediğiniz organizasyon sorunu ortadan kaldırır.

Çocuklar onların iPad oyna ama yanlışlıkla herhangi bir önemli şeyler silmek için izin vermek istiyorsanız harika olacak. Tabii sonraki en iyi şey çocuğunuzun kendi cihaz satın ve daha sonra onların aygıt üzerinde ebeveyn denetimleri etkinleştirmek için olurdu. Ne yaparsan yap, ebeveyn denetimleri önemi olamaz yeterli vurguladı. Sistem kullanırken karşılaştıkları sorunlar tüm küçük ve çevrelerindeki çalışabilirsiniz. Ürün ile ilgili sorular? Nasıl yapılır iPhone ve iPad ebeveyn denetimleri kullan Ebeveyn Denetimleri'ni telefonunuzun çok önemli bir parçasıdır.

 1. Profilin yüklü olduğundan emin olmak için!
 2. iOS 12, dikkat dağınıklığını azaltmak ve Screen Time’ı yönetmek için yeni özellikler sunuyor.
 3. android telefon dinleme programı ücretsiz.
 4. casus helpend gesprek?

Yetişkinlere yönelik içerik filtresini beyaz listeye ekleme, kara listeye alma ve etkinleştirme işlemini seçebileceğiniz yer burasıdır. Etkinleştirildiğinde iPhone yetişkinlere uygun içeriği algılarsa sayfaların otomatik olarak yüklenmesini önlemek için algoritmaları ve akıllı filtreleri kullanır. Açıkçası bunun gibi tüm yazılımlar kusursuz değildir ve Apple her şeyi yakalayacağını garanti edemez.

Ios ebeveyn denetimi

Bir kullanıcı sınırlı bir sayfayı ziyaret ederse Safari yukarıdaki ekran görüntüsü gibi bir ekran gösterecektir. Geçerli sayfaya erişime izin vermek için bir kısayol bağlantısı içerir. İsterseniz çocuğunuzun tarama geçmişini görüp, hangi web sitelerini kullandıklarını inceleyebilir ve web sitesi filtreleri etkin olduğu sürece geçmişi silmeyi otomatik olarak devre dışı bırakılabilir.

Ne yazık ki şu anda Gizli Taramayı engellerken kullanıcıların web sayfalarını özgürce gezmesine izin vermek mümkün değildir.

iPhone Sınırlandırma Ebeveyn Çocuk Ayarı Etkinleştirme

Web sitesi filtrelerini devre dışı bırakmak ve Gizli Tarama özelliğini ve geçmişi temizleme özelliğini yeniden etkinleştirmek için Ayarlar bölümüne gidin. Kısıtlamalar bölümünü açın. Görünümün üst kısmındaki Kısıtlamaları Devre Dışı Bırak düğmesini kullanarak tüm kısıtlamaları kapatabilirsiniz.

 • android twitter otomatik takip.
 • Apple ebeveyn denetimi.
 • 7 Yaşında Bir Çocuk, iPhone Ebeveyn Denetimi Özelliğini Hackledi!.
 • iphone 6 casus yazilim;
 • İphone ebeveyn denetimi hakkında - Sihirli Elma Soru & Cevap;
 • cep telefonunu uzaktan takip etme.
 • Apple ebeveyn denetimi?

Son güncelleme: 24 Ocak This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

iPhone ve iPad Safari Uygulamasında Ebeveyn Kontrolü Nasıl Ayarlanır?

Müşteri hizmetleri destek hattı Türkiye. Apple haberleri iPhone. Parolanız çocuklarınız tahmin etmesi zor hatırlanması kolay ve aynı zamanda olmalıdır. Üç Adım: izin Bölüm altında, şifre olmadan birinin erişmesini istemediğiniz uygulamaları seçmek ve bunları kapatın. Eğer özellikleri ve tercihlerine ebeveyn kontrolü özelliği ayar başka yönlerini ince olabilir istiyorum. Eğer küçük olanlar tutabilir Bu şekilde bunun yerine bakmak olmaz bu çevrimiçi R-rated filmlerin bazıları oluştururlar.

Ebeveyn denetimleri ayrıca uygulama içi satın alma tamamlama uygulamaları yüklerken Çocuklarınızın önlemesini sağlar. Yukarıda gördüğümüz gibi, aynı zamanda bu Ebeveyn denetimlerini etkinleştirmek çok kolaydır ve bunlar şifre korumalı olduğundan, çocuğunuzun bunları kolayca devre dışı bırakma anlamaya olmayacağı çok muhtemeldir.

Bunlar gerçekten iOs ebeveyn denetimleri iyi avantajları vardır ama onlar da eksiklikleri var.

En iyi 10 iPhone Ebeveyn İzleme Uygulamaları

Örneğin, çocuğunuzun yalnızca iPhone üzerinde birkaç uygulamalara erişimi olmasını istediğiniz söylüyorlar; o kadar Çocuğunuzun kolay erişim için tek bir klasörde erişmek için izin verilir tüm uygulamaları koysa çok daha kolay olurdu. Bu şekilde, çocuk cihazda "Kendi alanında" dan dolaşmanın ve gündelik uygulamalardan bazıları karıştırmasını önleyebilirsiniz. Bu ebeveyn kısıtlamalarla başka çok sinir bozucu sorun, varsayılan ayarlara geri bunları devre dışı her defasında döner olmasıdır.

Bu istediğinizde sadece ve kapalı kısıtlamaları açmak anlamına gelir. Yine o tüm süreç boyunca gitmek zorunda.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web