Google konum geçmişi görüntüleme

Etkinlik kontrolleri

Google Yardımı.

 • download keylogger untuk hack game online.
 • numara arama engelleme turkcell.
 • telefon görüşmelerini kaydetme samsung.

Geri bildirimin konusu:. Yardım Merkezi Topluluk. Google Hesabı. Konum Geçmişinizi Yönetme Konum Geçmişi Google Hesabı düzeyinde geçerli olan bir ayardır ve aşağıdaki koşulları karşılayan tüm mobil cihazlarınızla gittiğiniz yerleri kaydeder: Google Hesabınızda oturum açmış olmak, Konum Geçmişi özelliğini etkinleştirmiş olmak, Cihazda Konum Bildirme özelliğini açmış olmak. Konum Geçmişi, Google Hesabınız için varsayılan olarak kapalıdır ve yalnızca tercih etmeniz durumunda etkinleştirilebilir.

 • Google Maps Konum Geçmişine Nasıl Bakılır??
 • kasa takip programı ücretsiz!
 • sms takip programi!
 • iphone 6 arama kaydı süresi.
 • öğrenci takip sistemi programı indir!

Konum Geçmişini, Google Hesabınızın Etkinlik kontrollerinde istediğiniz zaman duraklatabilirsiniz. Konum Geçmişinizde neyin kaydedileceği ile ilgili kontrol sizde olur. Google Haritalar Zaman Çizelgesi 'nde bulunduğunuz yerleri görüntüleyebilir ve Zaman Çizelgesi aracılığıyla bilgileri düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Not: Bu adımların bazıları yalnızca Android 8. Android sürümünüzü nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin. Konum Geçmişi açıkken Google, yalnızca oturum açtığınız ve Konum Bildirme özelliğini etkinleştirdiğiniz cihazlardan Konum Geçmişi'ni alır.

Sol üstte Menü Zaman çizelgenize dokunun. Sağ üstte Diğer Ayarlar ve gizlilik seçeneğine dokunun. Ekranda gösterilen talimatları uygulayın. Konum Geçmişi aralığını silme Android cihazınızda Google Haritalar uygulamasını açın. Diğer Ayarlar ve gizlilik seçeneğine dokunun. Konum Geçmişi'nden bir günü silme Android cihazınızda Google Haritalar uygulamasını açın.

Ev ve iş yeri adreslerinizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenin.

Firmayı Google Haritaya Ekleme - - Teknoebo -

Google Fotoğraflar hesabınızı Zaman Çizelgesi ile bağlamayı seçebilirsiniz. Bu ayar etkinleştirildiğinde, Google Fotoğraflar'a yüklenen fotoğraflar Zaman Çizelgesi'nde görünür. Google Fotoğraflar'ın Zaman Çizelgesi'nde görünüp görünmeyeceğini kontrol etmek için şu adımları uygulayın:.

Zaman Çizelgesi Oluşturma

Not : Dilerseniz, fotoğrafları Zaman Çizelgesi'nden kaldırabilirsiniz. Bu durumda fotoğraflar veya meta verileri Google Fotoğraflar'dan silinmeyecektir. Google Yardımı. Geri bildirimin konusu:. Yardım Merkezi Topluluk. Google Haritalar. Google Haritalar Zaman Çizelgesi Konum Geçmişi bilgilerinizi hem mobil hem de masaüstü kullanıcılara sunulan Google Haritalar Zaman Çizelgesi üzerinden görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Zaman Çizelgesi Oluşturma Konum Geçmişi'ni açtığınızda Zaman Çizelgeniz gittiğiniz yerleri hesabınızda oturum açtığınız ve konum bildiren cihazlara yansıtacaktır.

Konum Geçmişini Silme

Zaman Çizelgesini açma: Android telefonunuz veya tabletinizde Google Haritalar uygulamasını açın. Menü Zaman Çizelgesi'ne dokunun. Diğer   Ayarlar 'a dokunun. Görmüyorsanız Konum kapalı 'ya dokunun   Konum seçeneğini açık konuma getirin.

Görmüyorsanız Konum Geçmişi kapalı 'ya dokunun Konum Geçmişi seçeneğini açık konuma getirin. Seyahatlerinizi görme Zaman Çizelgesi, Konum Geçmişi seçeneği hesabınızda açık olduğunda seyahat ettiğiniz yerleri ve bir yerden başka bir yere nasıl seyahat ettiğinizi yaya, bisiklet, araba veya toplu taşıma gibi kaydedecektir. Android telefonunuz veya tabletinizde Google Haritalar uygulamasını açın. Başka bir günü ya da ayı görmek için Takvimi göster  simgesine dokunun sola veya sağa kaydırarak bir gün seçin.

 1. htc casus telefon dinleme?
 2. Google Haritalar konum geçmişine nasıl bakılır? (Android) - www.cetinpartners.com.
 3. iphone 6s jailbreaksiz siri;
 4. bilgisayar site engelleme;
 5. taksit ödeme takip programı.

Konum Geçmişi'ni etkinleştirme veya duraklatma Konum Geçmişi'ni açtığınızda Google, Google Haritalar'ı kullanmadığınızda bile konum verilerinizi ve yerleri Google Hesabınıza kaydeder. Konum Geçmişinizi etkinleştirmek veya duraklatmak için aşağıdaki adımları uygulayın: Android telefonunuzda veya tabletinizde Zaman Çizelgesi 'ne gidin. Zaman Çizelgesini düzenleme Ziyaret ettiğiniz yerleri ve etkinlikleri değiştirme Zaman Çizelgesi'nde gösterilen bir yerde hata varsa konumunu ve orada bulunma zamanınızı düzenleyebilirsiniz.

Zaman çizelgenizdeki hatalı yeri bulup oraya dokunun. Düzenle 'ye dokunun. Altta gösterilen önerilerde doğru yere veya etkinliğe dokunun. Dilerseniz bir yer araması da yapabilirsiniz. Ekranı aşağı kaydırın ve Ara 'ya dokunun. Orada bulunduğunuz zamanı düzenlemek için gösterilen tarihe dokunun. Mil ve kilometre arasında seçim yapma Zaman Çizelgesi'nin ölçü birimini değiştirmek için Menü Ayarlar Uzaklık birimi 'ne dokunun.

Seyahatlerinizi görme

Kimisinin soyu tükenmiş kimisi ise hala hayatta. Dilerseniz bu işlevi Zaman çizgisi ayarlarından kapatabilirsiniz. Konuma tıkladığınızda, bu konumu en son ne zaman ziyaret ettiğinizi göreceksiniz. Tamam Bilgilendirme. Slack çok popüler bir iş yeri iletişim aracıdır.

Sağ üstteki Takvimi göster simgesine dokunun   silmek istediğiniz günü seçin. Diğer Günü sil 'e dokunun. Konum geçmişini silme Önemli : Zaman Çizelgesi'nden silinen Konum Geçmişi bilgisi tekrar gösterilmez. Diğer Ayarlar 'a dokunun. Geçmişinizin bir bölümünü silmek için: Konum Geçmişi aralığını sil 'e dokunun. Tamamını silmek için: Tüm Konum Geçmişini sil 'e dokunun.

Konum Geçmişi altında, özelliği devre dışı bırakın. Açılan pencerede Duraklat düğmesine tıklayın. Google Haritalar'da kayıtlı konum bilgisini silmek istiyorsanız, aşağıdakileri yapın: Google Haritalar Zaman Çizelgesi 'ne gidin.

Google Haritalar Konum Geçmişini Görüntüleme

Bu yazıyı emoji ile değerlendir: 0 0 0 0 0 0. Etiketler: google konum geçmişi silme gmail konum geçmişi silme google maps geçmiş yıllar google zaman çizelgesi iphone konum geçmişi görüntüleme google maps adres silme android google haritalar silme iphone harita geçmişi silme google konum geçmişi görüntüleme. Benzer Bloglar. Dünyayı Değiştiren Adam Steve Jobs. Bitcoin Nedir ve Nasıl Kullanılır? Dijital Dönüşüm. Dolma Kalem ve Mürekkep Kalemin İcadı.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web