Iphone 5 arama kaydı görünmüyor

Size nasıl yardım edebiliriz?
 • iphone X yazılım güncelleme sorunu;
 • whatsapp sohbet numara.
 • çocuğun teslimi takip talebi.
 • Gelen arama gözükmüyor - iPhone ve iPad Türkiye Soru Cevap.
 • Onlar indiriyorsunuz!
 • Benim iPhone arama kaydı nasıl kurtarabilirim?;
 • Iphone 7 Plus arama kaydı görünmüyor - Whatsapp online takip engelleme!

Google Arama. Safari'de Google'a erişme iPhone veya iPad'inizde Safari tarayıcısını kullanıyorsanız Google'ı varsayılan arama motorunuz yaparak veya bir yer işareti oluşturarak Google'a hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Recommended Posts

Safari tarayıcınızı açın. Yer İşareti Google 'a dokunun. Arama kutusunun içine dokunun.

Google 'a dokunun. Yeni bir sekme açmak için ekranınızın alt kısmında Yeni sekme'ye dokunun. Ekranınızın alt kısmında Ekle'ye  dokunun.

Iphone 5 arama kaydı süresi

Ne ekranda gelen arama olarak gözüküyor ne de gelen arama. Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> iPhone arayan çağrı gözükmüyor. Sayfaya Kilit ve Home tuşlarına beraber saniye basılı tutun. Iphone 5 kullanıcısıyım son günlerde karşıdan gelen aramayı göstermiyor. Arama yapan telefondan . Ne yapabilirim önerilerinizi söyler.

Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim.

Tüm konular

Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır.

 1. iPhone'dan arama geçmişini kurtarmak için 3 yolu;
 2. Son Aramalar görünmüyor.
 3. iphone jailbreaksiz oyun hileleri!

Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

Iphone X jailbreaksiz tema

Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ona bayılıyorum!

mSpy nedir?

Yer İşareti Google 'a dokunun. Aktif olduğunuz zaman konu yenilenecektir. Senin iPhone için bir ya da hulâsa ve çıkarılan almak için "tarama Başlat" düğmesini tıklatın istediğiniz servis talebini seçin yeter. Uygulamanın yorumlarından öğrendiğimiz kadarıyla belli saniyelerde karşı tarafa uyarı sesi gönderiliyor. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ancak önizleme ve hangi öğelerin kurtarmak istediğiniz karar için seçeneğiniz vardır.

İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor. Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web