Okul servis takip programı ücretsiz

Özel Okul Ücret Takip Programı

Servis Pack Okul servisi Programı. Servis Pack , taşımacılık hizmeti sunan firmalar için bir takip programdır. Kaydı yapılan öğrenci ve personelleri plakalara aktarırız.

 1. öğrenci devamsızlık takip programı;
 2. Okul öğrenci taşıma firmaları için tasarlanan bir uygulamadır.?
 3. LOFT - ÖĞRENCİ ÜCRET TAKİP PROGRAMI?
 4. Okul Servis Taşıma Programı v İndir - - Tamindir?
 5. bilgisayar casus indir!
 6. Okul Servis Taşıma Programı indir.

Kayıtları tamamlanana öğrenci ve personellerin listesi görüntülenebilir. Filtreli listeleme ekranı ile seçtiğimiz tüm okulun öğrencileri tek liste halinde listelenebilir veya bir okula ait öğrencilerin hangi plakalarla gittiğini görüntüleyebiliriz. Arama seçeneği ile öğrencinin adını yazarak tüm bilgilerine kolayca erişebiliriz. Örneğin hangi okula gittiği veya hangi plakayla gitti bilgisine kolaylıkla erişebiliriz.

RAPOR Yukarıdaki ekran görüntüsünde öğrenci tahsilât raporlarını tek ekranda görüntülememiz mümkündür. Kolay arama seçeneği ile tahsilât yapmak ister isek öğrencinin adını yazmamız yeterlidir. Aranan öğrencinin tüm tahsilât dokümanı ek liste ile görülmektedir. Aynı ekrandan öğrencinin aidat doküman raporu listelenebilir. Kolay ve kullanışlı tahsilat ekranına geçiş sağlanabilir. Bu modül genellikle yeni araç alımı veya araçların istikamet değişikliği yapacağı zamanlarda o plakaya ait tüm öğrencilerin toplu olarak başka bir araca geçmeleri halinde kullanır.

Plaka değişikliği yapılan öğrencinin ödenmemiş tahsilatları da içinde bulunulan aydan itibaren aktarılacak olan aracın muhasebesine aktarılır. Araçlarımızın program dışında özel olarak düzenlediği seferleri ve tutarlarını kayıt altına aldığımız modüldür.

Örneğin gece etüt hizmeti veren bir dershaneye gönderdiğimiz araçların gider hesabını tutmak ister isek bu ekrandan faydalanabiliriz. Tarihler arası raporlama seçeneği ile gerekli raporlamaları sağlayabilirsiniz. Raporları araç plakalarına göre filtreleyerek araçlarımızın ek sefer raporlamalarını yapabiliriz.

Özel turlarımızın ve gezilerimizin sefer sayılarını da kontrol altına alabiliriz. Yukarıda gördüğümüz ekranda borç defterimizin tahsilât ve borç ekleme modüllerini tek ekranda kolay ve kullanışlı yapısıyla görmekteyiz. Örneğin; Bu ekranı mazot aldığımız petrol ofisine olan ödeme planı için kullanabiliriz.

Okul servis takip programı ücretsiz

Ödeme planı oluştururken kullanabileceğimiz basit yapılı bir borç defteri tasarımı. Tüm işyeri giderleri kategorilere göre kaydedilir. Yakıt ve araç masraf giderleri girildiğinde otomatik plakaya ekleme seçeneği ile o aracın muhasebe işlemlerine eklenir. Araç yakıt gideri girildiğinde özel bir hesaplama yöntemi ile hangi aracımızın daha tasarruflu hangi aracın daha çok yakıt tükettiği verisine ulaşabiliriz.

İşlenen km verisini litreye bölerek ve üzerinde işlemler yaparak çıkan endeks değeri ile yakıt tasarrufunu ölçebiliriz. Kategorilere göre tarihler arası raporlama yaparak her kategori için muhasebemizi düzenleyebiliriz. Örneğin ekim ayı içindeki yemek masraflarının toplamı veya yakıt giderleri toplamı gibi.

Gider yazdır seçeneği ile makbuz ile çıktı alabiliriz.

Okul Servis 1.0

Not makbuzun mali değeri yoktur. Tüm gider ekranımız gün sonu raporunda görülmekte ve akşam gün sonu raporu alınınca bu bilgi firma sahibinin cep telefonuna kısa mesaj olarak iletilmektedir.

İşinizi vita ERP ile büyütün.

Öğrenciler bazında, öğrencinin Toplam Borcu, Ödenen ve kalan tahsilatları, ayrıca, Vadesi geçen kaç ödeme adedinin ve tutarının var olduğunu tek tabloda görme imkanı sunar. Öğrenci Kayıt İşlemleri Kayıt işlemleri, çeşitli ödemeler girişi, esnek taksitlendirme, sınıf bilgileri, servis bilgileri, veli bilgileri, özel notlar vb. Yolcularınızı servislere tanımlayarak kullanım günlerini, alınış-bırakılış saatlerini belirleyin. Kasa madülü ile gelir, gider ve nakit kasanızı takip edebilme. Şirketinizin gizliliğini koruyun. Tek ekranla tüm gider kontrollerini kolay ve kullanışlı ekranımızla sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Geçmişe dönük gider silme engellenerek muhasebe modülünün güvenliğini sağlamaktadır. Tek ekranla tüm gider kontrollerini kolay ve kullanışlı ekranımızla sizlerin hizmetine sunmaktayız. About uzmanpack. Tel Pack Telefoncu Programı.

Ön Muhasebe Modülü

Hal Pack Halı yıkama Fabrikası Programı. Öğretmen Ders Programı Nöbet programıyla birlikte; öğretmen, sınıf ve derslik şartlarınıza uygundur. Ortak Sınav Kelebek Oturma düzeni, salon düzeni, gözcü atama, çapraz kontrol işlemleri parmağınızın ucunda.

 • facebook takip listesi nasıl görebilirim?
 • Özel okul öğrenci takip programı;
 • dhl paket takip telefon.
 • arama sms engelleme android.

Randevu Veli görüşme saatlerinde oluşan yoğunluk ve karmaşa randevu modülü sayesinde son buluyor. İstanbul'da Yaklaşık okul, İzmir'de okul ve tüm Türkiye'de civarı okul kullanmakta.

Ücretsiz Teknik Servis Programı : TechnicalService

MEİS ücretli mi? Toplu mesajlar ücretsiz mi? Toplu mesaj göndermek için veli ve öğrencilerin telefon numaralarını girmek gerekir mi? Toplu mesajlar veya uygulama içi mesajlaşma tamamen ücretsizdir. Bunun için akıllı telefon ve internet bağlantısı gereklidir. Bu sistemi kullanabilmeniz için veli ve öğrencilerin telefon numaralarına ihtiyacınız yok; sadece veli ve öğrencilerin akıllı telefonlarında MEİS'in yüklü olması gereklidir.

Program Referansları

Toplu mesajların kimlere ulaştığını görebiliyor muyuz? Öğretmenler kendi telefonundan ücretsiz mesaj gönderebilir mi? Evet, görebiliyorsunuz. MEİS üzerinden yolladığınız mesajın üzerine parmağınızı basılı tutarsanız o mesajın kim veya kimler tarafından okunduğunu görebilirsiniz. Öğretmenler de MEİS üzerinden ücretsiz mesaj gönderebilir.

Tek ihtiyaçları bir akıllı telefon ve internet bağlantısı. Ayrıca veli ve öğrenciler öğretmenlerin telefon numaralarını göremeyip; idare veya öğretmenin gönderdiği mesajlara geri dönemezler.

Ders Programı yüzde yüz yerleştiriyor mu? Matematiksel olarak imkansız olmazsa yüzde yüz yerleştirir. İmkansızsa niçin imkansız söyleriz. En iddialı olduğumuz konu ders programıdır.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web