EKİBİMİZ

Konusunda yetkin ve tecrübeli avukatlarımızla danışmanlık ve dava takibi hizmetleri sunmaktayız. Sonuca yönelik etkin çözümlere ulaşmak ana hedefiyle hareket eden ekibimiz, öngörüye dayalı önleyici hukuk anlayışı ile hizmet vermektedir. Ekibimiz, hizmet verdiği her alanda güncel gelişmeleri takip etmekte, sorumluluğunu üstlendiği danışmanlık ve hukuki ihtilafları en güncel yüksek mahkeme kararlarını da göz önünde tutarak çözüme ulaştırmaktadır.

hümeyra çetin günaydın

HÜMEYRA ÇETİN GÜNAYDIN

KURUCU ORTAK

Av. Hümeyra ÇETİN GÜNAYDIN, Av. Nevzat ÇETİN 1972 yılında kurduğu Çetin Hukuk
Bürosu’nu 2014 yılında daha da ileriye taşıyarak ÇETİN & PARTNERS Hukuk Bürosu’nu kurmuştur.

NEVZAT ÇETİN

DANIŞMAN AVUKAT

Nevzat ÇETİN, 1975 yılında Çetin
Hukuk Bürosu’nu kurarak bugünkü ÇETİN & PARTNERS Hukuk Bürosu’nun temellerini atmıştır. 2015 yılında Çetin & Ekmen Hukuk Bürosu’na dahil olmuştur.

ÜMİT ORUNDAŞ

YÖNETİCİ AVUKAT

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu (1990) olan ve İstanbul barosuna kayıtlı Ümit Orundaş 2019 yılında ÇETİN & PARTNERS Hukuk Bürosuna yönetici avukat olarak dahil olmuştur.

ÖZGE EDA AYDIN

AVUKAT

İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu (2016) olan ve İstanbul barosuna kayıtlı Özge Eda AYDIN 2019 yılında ÇETİN & PARTNERS Hukuk Bürosuna avukat olarak dahil olmuştur.

ASLIHAN BULAK

STAJYER AVUKAT

Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu (2018) olan ve İstanbul barosuna kayıtlı Aslıhan BULAK 2019 yılında ÇETİN & PARTNERS Hukuk Bürosuna avukat olarak dahil olmuştur.

ERKAN VARDARLI

KATİP

2019 yılında ÇETİN & PARTNERS Hukuk Bürosuna katip olarak dahil olmuştur.